Tulokset / Resultat

Sijoitus Aika Etunimi Sukunimi Seura / Klubb
1 2:01:42 Emely Häger
2 2:28:36 Tiina Lillkvist
3 2:29:36 Pernilla Nylund Team Nordic Trail
4 2:34:41 Ann-Sofie Smedlund Team Snabbast i Larsmo
5 2:40:25 Maria Högnäs Idrottsklubben Myran
6 2:43:22 Kaisu Laakkonen
7 2:45:10 Paulina Rönnqvist
8 2:46:25 Tiina Lerbacka M3V Center
8 2:46:25 Linda Plusisaari M3V Center
10 2:48:20 Annika Heikkilä M3V Center
11 2:48:20 Pia Sorvisto M3V Center
12 2:48:44 Marja Alatalo
13 2:53:28 Kaisa-Leena Perälä
14 2:57:09 Heidi Skog IS Söderby
15 2:57:24 Pirjo Poikkimäki FEEL WELL
16 2:59:01 Satu Anttila
17 3:00:28 Tiia Kankaanpää
17 3:00:28 Katja Rauma
19 3:07:20 Irina Hurin
20 3:07:46 Camilla Jakobsson
21 3:15:07 Monica Sandström
22 3:15:43 Maria Nyman
23 3:18:18 Jeanette Wiik
23 3:18:18 Susanne Wiik-Mannila
23 3:18:18 Annika Österholm
26 3:20:09 Johanna Nyby Malax
27 3:21:18 Lilli Kastren-Takanen
28 3:22:25 Petra Linden Team Nordic Trail
29 3:23:51 Taina Kellokoski
29 3:23:51 Asta Storbacka
31 3:26:11 Minna Anttila
32 3:29:15 Krista Änäkkälä Kaustisen Pohjan-veikot
33 3:36:04 Heidi Hansen IK MYRAN
33 3:36:04 Sanna Särs
35 3:48:32 Päivi Cainberg If Åsarna
36 3:59:58 Minna Nyakwama
37 4:01:19 Marja-leena Lehtomäki
38 4:05:00 Tanja Vähäsöyrinki
DNS Jessica Granberg
DNS Tuula Jokela
DNS Maarit Kuivanto KP-Konttoripiste
DNS Pia-Lena Rönnkvist Vörå
DNS Sirkka Stranden
Sijoitus Aika Etunimi Sukunimi Seura / Klubb
1 1:49:38 Jonathan Fröjdö Team Fröjdö
2 1:59:46 Mikko Peltoniemi Kuonan Kunto
3 2:02:27 Simon Fröjdö Team Fröjdö
4 2:03:20 Jonas Skog IS Söderby
5 2:05:26 Ronnie Backlund
6 2:05:35 Petja Jantunen SHS
7 2:05:39 Tommi yli-maunula
8 2:07:21 Jarmo Liedes Kälviän Tarmo
9 2:10:33 Markus Jakobsson
9 2:10:33 Mikael Wik
11 2:11:44 Jan Grön Vörå IF
12 2:15:40 Janne Maunumäki
13 2:16:22 Johnny Backman
14 2:17:53 Andreas Boström Team Snabbast i Larsmo
15 2:19:47 Jonas Furubacka
16 2:21:03 Daniel Östman
17 2:21:44 Johannes Sarin
18 2:23:13 Lauri Ruberg
19 2:24:46 Aki Träsk
20 2:35:24 Sasha Laitinen NCK
21 2:36:03 Fredrik Ollus Hop-Hab team r.f.
22 2:37:23 Trond Trydal
23 2:37:33 Peter Stens Lonesome runners
24 2:40:44 Jens Nyby Malax
25 2:41:29 Antto Äyhynmäki
26 2:41:44 Jukka Laakkonen
27 2:42:16 Nicklas Solin Jeussen springpojka
28 2:47:11 Daniel Fröjdö Team Fröjdö
29 2:48:23 Jori Björndahl Asunto Björndahl
30 2:53:25 Niklas Nybäck IBF Blue Fox
31 2:55:30 Mikael Aho KEK
32 2:58:29 Teemu Anttila
32 2:58:29 Tony Jumppanen
34 3:07:06 Tuomo Lahti KP-Konttoripiste
35 3:07:20 Joni Hurin Wasatriathlon
36 3:10:00 Keijo Kangasluoma KP-Konttoripiste
  DNS Anton Boman IF Drott
  DNS Simon Hagman Zinzino Healt Club
  DNS Fjalar Henriksson IK Falken
  DNS Marcus Jungell
  DNS Timo Kuivanto KP-Konttoripiste
  DNS Tomi Luomala Kp tri
  DNS Joachim Othman
  DNS Mikko Patana KOMIA Flow
  DNS Juho Salminen Härmät Tennis
  DNS Jussi Salminen KOKKOLA
  DNS Hannu Vanhala KP-Konttoripiste